Otázky a odpovědi

Můžu dostat doklad o zaplacení tábora pro zaměstnavatele?

Samozřejmě. Kontaktujte Borka na email lanik@email.cz

Čemu se vyhnout při balení věcí na oddílovou akci?

Vyhněte se pokud možno věcem ve více zavazadlech, novým věcem, nebo těm kré jsou drahé a hrozila by jejich ztráta. Dále je nežádoucí přespřílišné množství sladkostí (děti dostanou vhodnou stravu a nebude docházet k jejich nadměrné konzumaci:-))

Proč musíme platit registraci?

Jako i ostatní organizace i skaut má svoje registrační poplatky.  Jeho zaplacením se osoba stává členem celosvětové skautské organizace se všemi výhodami z toho plynoucími. (například možnost zařazení do STS). Více informací najdete ZDE.

Mám dítě se specifickým problémem co mohu dělat?

Nebojte se s námi o tom pobavit. Skaut je otevřená organizace připravená přijmout mezi sebe i znevýhodněné děti, vyžadující individuální přístup. Naši vedoucí jsou s touto problematikou seznámeni a udělají vše pro to, aby se Vaše dítě mohlo zapojit do našeho programu pokud to bude možné. A rozhodně není dobré se s nějakým problémem setkat až tehdy dojde-li k problému v kolektivu.