Volejte levněji se skautem!

Dovolujeme si vám nabídnout jednu z výhod členství ve skautu. Jedná se o STS  (Skautskou Telefoní Síť) Kždý registrovaný člen Junáka může přejít do STS, která nabízí velmi výhodné volání, to jak ostatním skautům, tak i všem ostatním.

Skautská telefonní síť je soubor zvýhodněných firemních tarifů, které nabízí T-mobile Junáku. Jak u hlasových, tak internetových tarifů je cena paušálu o 40%-65% nižší. Další výhody zahrnují:

• Volání ve „firemní síti“ (tedy všem zapojeným skautům) zdarma, bez omezení.
  • Volné minuty navíc (například v tarifu T30 je dalších 70 minut přidáno jako bonus)
  • O 70% nižší cena SMS do sítě T-mobile a o 50% nižší cena SMS do ostatních sítí, 50% sleva na hovory po vyčerpání volných minut
  • Levnější zahraniční hovory
  • Levnější datové služby

Pro zapojení se do STS kontaktujte ,,svého skauta” nebo se rovnou přihlašte do skautISu a službu si objednejte. Pro bližší informace kontaktujte Mandarinku (mandarinka@skaut.cz , tel.: 721588161)

Ceny tarifů jsou dostupné po přihlášení na skautIS nebo mě kontaktujte (axman.pavel@post.cz)

404

Do budoucna se také můžete těšit na Skautskou energii. Další výhody a služby, které Junák nabízí najdete ZDE.